Kim jestem?

Nazywam się Kamila, mam 28 lat, urodziłam się i mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję na etacie w korpo. Od prawie dziesięciu lat intensywnie podróżuję po Europie, a od niedawna też poza nią. Odwiedziłam prawie 300 miast w 36 krajach na 4 kontynentach. Mieszkałam w Hiszpanii, Portugalii i w Bośni i Hercegowinie. Mówię w 4 językach obcych – po angielsku, hiszpańsku, portugalsku i chorwacku.

Mam jedno wielkie marzenie i cierpliwie dążę do jego osiągnięcia – wyjechać w podróż dookoła świata, którą później chciałabym opisać w książce. Wierzę, że chcieć to móc!


My name is Kamila, I am 28 years old and I was born and I live in Warsaw, Poland, where I have full time job at a multinational company. During past ten years I was travelling intensely around Europe and beyond. I have visited almost 300 cities in 36 countries on 4 continents. I lived in Spain, Portugal and Bosnia and Herzegovina. I speak 4 foreign languages – English, Spanish, Portuguese and Croatian.

My biggest dream which I tend to achieve is to travel the world and write a book about it later on. Where there’s a will, there’s a way!

For now, there is only Polish version of this blog, I will work on English one soon.

ttttravelmap

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Kim jestem?

  1. Zazdroszczę Ci strasznie możliwości pomieszkania na Bałkanach 🙂 ja niestety pewnie nigdy tego nie zakosztuję, ale za to mogę sobie po tym regionie trochę pojeździć (choć oczywiście w planach mam również inne zakątki świata, ale jak na razie Półwysep Bałkański wygrywa).
    A ja rodowitą warszawianką nie jestem (bo kielczanką), za to mieszkam pod Warszawą 😉

    1. po pierwsze – nigdy nie mów nigdy 🙂 po drugie – jak sama dobrze wiesz Bałkany wciągają 🙂 ja odwiedziłam chyba wszystkie bałkańskie kraje, ale niektóre na szybko, po omacku – zamierzam to regularnie nadrabiać 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s